ویژگی های خرید یک آپارتمان خوب

.28فوریه. 2020
0 نظر

10 نکته ای که باید قبل از خرید آپارتمان بدانید

پس از مدتی صرف اجاره کسب و کار ، خواهید فهمید که باید ماه به ماه دور انداختن پول اجاره را متوقف کنید و یک خرید خانه یا آپارتمان بخرید. اگر می خواهید اولین آپارتمان خود را خریداری کنید ، در این مقاله لیستی از مواردی را که باید قبل از خرید تأیید کنید به شما نشان می دهد. من این لیست را تهیه کرده ام زیرا در آینده می خواهم یک آپارتمان برای خود بخرم و می خواهم از مواردی که قبل از خرید باید بدانم آگاه باشم ، از شگفتی های ناخوشایند جلوگیری کنم و البته با دقت در آینده خود سرمایه گذاری کنم.ویلا باما

در مورد منطقه ای که می خواهید آپارتمان بخرید تصمیم بگیرید. این ممکن است شامل هزینه شود

مدتی در آن منطقه باشید یا حداقل در خانه تحقیق کنید.

 

قبل از خریدآپارتمان ، در مورد بازار تحقیق کنید تا مطمئن شوید ارزش پول خود را بدست می آورید. با ارزش گذاران مستقل و بنگاه های املاک صحبت کنید و فروش های اخیر در منطقه را بررسی کنید. به مشاوره توسعه دهنده یا عامل آنها اعتماد نکنید. این مورد به ویژه در صورت خرید برنامه ها بسیار مهم است. شما می خواهید بدانید که ارزش آپارتمان تمام شده حداقل آنچه را که پرداخت کرده اید منعکس خواهد کرد.

تا آنجا که می توانید به دنبال خواص متناسب با معیارهای خود بروید ، بنابراین در مورد خرید پول خود ایده خوبی خواهید داشت

محرک های حرفه ای را استخدام کنیدمورد اطمینان پیداکنیدمتخصصین برای کمک سبک کردنباربادعوتازجوانب مثبت ، در وقت ، استرس وکمردرد خود صرفه جویی کنید. خواه قصد انجام DIY را داشته باشید و یا اینکه فقط برای برداشتن سنگین به کمک نیاز دارید ، ما می توانیم به شما در یافتن راه حلی متناسب با حرکت و بودجه خود کمک کنیم.

بررسی کنید که  خریدملک مورد نظر شما نزدیک به امکانات مورد نیاز شما باشد. به عنوان مثال مغازه ها ، وسایل حمل و نقل عمومی ، پارک ها ، بیمارستان ها ، مدارس ، محل کار ، سالن های بدنسازی و غیره – اگر می خواهید مدتی به دست آورید ، نکته قابل توجهی است.

هنگامی که زندگی در یک آپارتمان را انتخاب می کنید ، این موضوع را در نظر بگیرید که آیا این ساختمان به کلوپ ها ، کافه ها یا سایر مکان های موسیقی زنده نزدیک است. میزان ترافیک عبوری چقدر است – آیا در ساعت اوج پر سر و صدا خواهد بود؟ آیا سر و صدا روی سبک زندگی شما تأثیر می گذارد؟ بهتر است قبل از موافقت با خرید ، بازرسی از ساختمان را در هنگام عصر یا در ساعات اوج ترافیک ترتیب دهید. – ,ویلا تو شمال

پیام بگذارید